חיפוי פנים לקירות

ישנם פתרונות רבים לחיפוי פנים מעץ עבור קירות. ניתן לבצע חיפוי עץ פנימי לקיר כמעט בכל תשתית קיימת בין אם מדובר בקיר בלוקים או גבס , עם גמר קיים או בלי .

הפתרון הנפוץ ביותר בחיפוי פנים לקירות הנו פרופיל גלריה (זכר ונקבה).
העצים הנפוצים ביותר בשימוש בחיפוי כזה הנם : אורן פיני , אשוח , סידר (ארז) וקליר.

תצורה נוספת לחיפוי קירות הנה בסרגלים אופקיים בחתך מלבני עם מרווחים ביניהם.

גם כאן ניתן ליישם על כל תשתית קיימת, וכל סוגי העצים : אורן , אשוח, סידר , קליר , קרוליינה , איפאה ואפילו טיק יכולים לשמש כעץ לחיפוי.

פתרון נוסף , למי שמחפש מוצר ייחודי בעל ערך מוסף אקולוגי – חיפוי קירות פנים בציפוי וודרטקס (WEATHERTEX). מוצר זה המבוסס על אקליפטוס ושרפים טבעיים מספק מראה טבעי וזמין במגוון רחב של דגמים וגדלים כולל פלטות ענק בגודל 120/360 ס"מ.

הקסם של המשרביות

כשמחפשים חיפוי קיר ייחודי כדאי לשקול את האופציה של משרביה: סבכה, או אם תרצו מחיצה דקורטיבית, אוורירית ומסוגננת שמוסיפה אופי ויופי לכל מרחב.

משרביית קיר היא תמיד פריט יפהפה שמשתלב היטב בכל מרחב מבלי להשתלט עליו, והנוכחות שלה הינה מובהקת מצד אחד ומצד שני צנועה. בכל מקרה חשוב להקפיד ליצור משרבייה מעץ איכותי כך שלא רק הקונספט יהיה מרשים אלא גם החומר והביצוע בפועל.

עוד כדאי להדגיש כי קיים מגוון רחב של משרביות, כך שבפני מי שרוצה ליהנות מהאלמנט הדקורטיבי שמקורו בארצות האסלאם ניצבות אפשרויות רבות, הן מבחינת סוגי העץ המתאימים והן מבחינת הסגנון. ניתן להשתמש בעיקרון של משרבייה כחיפוי קיר וגם לטובת מחיצות דקורטיביות, שמאפשרות לחלק חלל גדול למספר אזורים שלכל אחד מהם ייעוד משלו ואופי אחר.

סוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש, שמנים ולכות

להצעת מחיר והפניית קבלן
לביצוע עבודה 1-700-500-565

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp