גגות רעפים

השימוש ברעפים לקירוי מבנים באגן הים התיכון הוא עתיק יומין ומהווה את אחד המאפיינים הדומיננטיים באדריכלות באגן הים התיכון. גגות רעפים רומנטיים הם חלק בלתי נפרד מכל תמונת נוף מטוסקנה ופרובנס.
העדויות הארכאולוגיות הראשונות לשימוש ברעפים בבנייה המקומית בארץ ישראל הנן מתקופת הרומאים וניתן אף לחזות בהן במוזיאון ישראל בירושלים. השימוש ברעפים באופן נרחב ומשמעותי בבנייה המקומית , משויך לטמפלרים במאה ה 19 , אז החל גם יבוא מסחרי ומשמעותי של רעפי חרס לארץ ממרסיי שבצרפת. היו אלו למעשה רעפי החרס הראשונים שיוצרו בעולם בייצור תעשייתי ומסחרי וכבר מאז החלו לאפיין את הנוף המקומי.
טכנולוגיית ייצור הרעפים , הדגמים הגוונים והסגנונות התפתחו מאז לאין שיעור , אך עדיין נהוג לחלק את דגמי הרעפים לשתי קטגוריות ראשיות : רעפי מרסלייז (רעפים בעלי פרופיל שטוח) ורעפי פורטוגז (רעפים בעלי פרופיל גלי וגבוה). ישנם חומרי ייצור שונים , דגמים שונים , גדלים שונים , חברות שונות , גוונים ועוד , אבל חלוקת האב היא זהה : מרסלייז ופורטוגז. בנוסף, ניתן לדבר על חלוקת משנה לרעפים בסגנון כפרי ורעפים בסגנון מודרני. גם כאן המגוון רחב אבל בהחלט ניתן לראות שתי מגמות עיצוביות ברורות , עם זליגה לכאן ולכאן כמו למשל : רעפים בסגנון כפרי עם נגיעה מודרנית או רעפים בסגנון מודרני עם נגיעה כפרית.
אחרי עשרות שנים בתחום הרעפים , בחרנו בעץ ועצה , לצד מוצרים מייצור מקומי , להביא לצרכן הישראלי את סדרת הדגל של רעפי לה אסקנדלה מספרד. חברת לה אסקנדלה , מהוותיקות, הגדולות והמובילות בעולם בתחום ייצור רעפי החרס , מעמידה לרשות הצרכן הישראלי מנעד מוצרים רחב באיכות חסרת פשרות ובמגוון יוצא דופן. לא משנה מה סגנון הרעף שאתם מחפשים : מרסלייז או פורטוגז , כפרי או מודרני , כל אדריכל , קבלן ובונה , יוכל למצוא אצלנו את הרעף המתאים ביותר לפרויקט ולתקציב העומדים בפניו.

להצעת מחיר והפניית קבלן
לביצוע עבודה 1-700-500-565

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp