פרקטים ורצפות עץ

פרקטים הם ריצוף שמהווה תחליף לאריחי האבן. אריחי הפרקטים חתוכים בקורות מוארכות שמונחות באופן צמוד זו לזו מעל לשלדה ייעודית או מודבקים ישירות על הרצפה הקיימת. קיימים סוגים שונים של פרקטים: מעץ מלא, משכבות דבוקות של עץ או מחומרים דמויי עץ.

פרקטים משדרגים כל חלל, בין אם זה בבית הפרטי או במשרד. העוצמה הזו של הפרקטים נובעת מיכולתו לספק מראה יוקרתי ומהוקצע ביחד עם תחושה של טבעיות וחמימות. הבחירה בפרקטים מושכת במיוחד בעיקר בזכות היוקרה המתלווה לעיצוב. האיכות המעולה והמראה האטרקטיבי הפכו את הפרקטים לאפשרות מבוקשת ברחבי העולם כולו, ובארץ במיוחד.
יתרון בולט נוסף של הפרקטים הוא החיסכון בחשמל, בזכות יכולתו של העץ לבודד חום, לשמור על הטמפרטורה בבית וכך לחסוך בהוצאות על קירור וחימום. בנוסף, פרקטים מעץ הם אקולוגיים וידידותיים לסביבה מכיוון שהם עשויים מחומרים טבעיים ומתכלים שניתנים למחזור. פרקטים מעץ הם השקעה לדורות, כאשר התקנה ותחזוקה מקצועיות מבטיחות מראה משומר ועמיד לאורך שנים.

על מנת ליהנות מהיתרונות של ריצוף פרקטים, יש לרכוש פרקטים העשויים מחומרים איכותיים ולפנות לבעל מקצוע מיומן לשם התקנה ותחזוקה. "עץ ועצה" עוסק בענף העץ מזה 51 שנים והינו מהחלוצים בתחום המסחר בעץ בישראל. החברה מציעה ללקוחותיה חומרים איכותיים העומדים בתקנים עולמיים מחמירים במחירים משתלמים.

להצעת מחיר והפניית קבלן
לביצוע עבודה 1-700-500-565

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp