גדר ומחיצות משרביות

מה זה משרביות OUTDECO ?

OUTDECO משרבייה מודולארית לשימוש חיצוני מעץ קשה אוסטרלי. מגוון מוצרי Gardenscreen™ מציע משרביות ומחיצות דקורטיביות חסכוניות, רב-תכליתיות ומוכנות להתקנה לשיפור המראה של כל חצר אחורית או גינה גדולה או קטנה. הממדים, המבנה ומערכת הייצור הייחודיים של מוצרי OUTDECO תוכננו ונבדקו במיוחד כדי לתאים לתנאי הסביבה באזור בו הם מותקנים.

משרביות הן מחיצות דקורטיביות המתאימות לשמש בתוך הבית כמו גם בחוץ. המבנה הגיאומטרי המורכב הופך קיר משרבייה לנאה במיוחד, אין פלא שמעצבים ואדריכלים רבים החלו בשנים האחרונות לשלב אלמנט חציצה זה, שמקורו במזרח, בבתים ובגינות כשהן משמשות תפקיד פרקטי ואסטטי כאחד. גדר משרבייה היא בה בעת פתרון חציצה ופריט דקורטיבי לגינה, קיר משרבייה בתוך הבית הוא קיר דקורטיבי מרשים לו שימוש פרקטי כמחיצה שאינה אטומה וכך מאפשרת מעבר אוויר בין האזורים שהיא מפרידה. משרביות איכותיות מאריכות ימים, לשימוש חיצוני חשוב מאוד לבחור כאלה שעמידותן בפני מזג האוויר הישראלי מוכחת.

לפתיחת קטלוג אונליין : outdeco

מדוע לבחור במחיצות דקורטיביות OUTDECO של עץ ועצה?

עץ אוסטרלי קשה ובר-קיימא
100% תוצרת אוסטרליה
מוצר 100% ירוק וידידותי לסביבה

מחיצות דקורטיביות מעץ מלא – התחושה האורגנית הרכה והחמה של עץ טבעי

מרקם ייחודי ויפה להפליא של הגימור הטבעי של OUTDECO® Decoshield™. המרקם הסיבי העשיר והגוון החום כהה הוא המראה שחברת OUTDECO® השיקה לראשונה והמבוקש מאוד כיום. ללא הקצוות הקשים והחדים והחום הצורב של פלדה בשמש, העץ מציע את המראה והתחושה של מוצר אורגני המשתלב באופן מושלם בסביבת הצמחייה הטבעית, עם טביעת פחמן שלילית לעומת טביעת הפחמן החיובית של מוצרי מתכת. מצע הליבה עשוי מתוצר לוואי של עץ בר-קיימא ממקור מתחדש מאושר בלבד ומחומרי פסולת ממוחזרים. סיבי עץ קשה מהווים 97% מהמצע, ואינו מכיל כל תוספים סינתטיים מזיקים כבלוחות מרוכבים אחרים. מצע העץ הקשה הוכח ביישומי בנייה במשך עשרות שנים והמעצבים, מהנדסי המוצרים והכימאים התעשייתיים של OUTDECO פיתחו את המוצר במשך שנים רבות.

מחיצות דקורטיביות בדמות משרביות איכותיות מציעות פתרון חציצה מושלם בין אזורים שונים בגינה ובפנים הבית. בייצור משרבייה מודרנית נעשה שימוש בחומרים מתקדמים המתאימים מאוד לבנייה ירוקה. מדובר בחומרים ידידותיים לסביבה, עמידים מאוד, קלי משקל, בעלי מראה טבעי נאה ותחושה נעימה למגע.

אחריות לחומרים של 10 שנים לריקבון, התנפחות או התפרקות לשכבות של החומר בתנאי שימוש רגילים בשטחים פתוחים. המחיצות מורכבות על מישור אנכי, לא שקועות/במגע מתמיד עם מים, קרקע או כימיקלים. ההתקנות הן באחריות המתקין. צריך לקיים את כל ההנחיות. נא לבקר באתר החברה לפרטים נוספים.

לאתר היצרן outdeco.com

סוגי עציםסוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותלהצעת מחיר והפניית קבלן
לביצוע עבודה 1-700-500-565

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp