הערך המוסף של עץ ועצה עבור לקוחותיה

קבלני העץ הטובים ביותר בישראל עובדים עם עץ ועצה. לחברה מועדון קבלני עץ ומתקינים מורשים לעבודה הנהנים מעבודה עם החומרים הטובים ביותר של עץ ועצה, מבית מקצועי חם ומהעשרה וסיוע מקצועי לרבות סיוע בתכנון אדריכלי וליווי הנדסי לפרויקט.

לקוחות עץ ועצה הבוחרים לבצע את עבודת העץ שלהם באמצעות קבלני העץ והמתקינים המורשים של עץ ועצה ניהנים מאחריות כפולה – על המוצר הנרכש ועל ביצוע ההתקנה
ובכך מבטיחים לעצמם שקט נפשי שקיבלו את המוצר האיכותי ביותר ביישום המתקדם והמושלם ביותר.

עץ ועצה פיתחה שיטה בה הלקוח זוכה למעטפת שירותים מקצועיים וליווי אישי בתחום הבניה בעץ.

קבלני העץ והמתקינים המורשים של עץ ועצה מבצעים את עבודתם בפריסה ארצית לפי סוג ומורכבות הפרויקט .המתקינים המורשים עומדים בסטנדרטים המחמירים של עץ ועצה ועוברים הכשרה והסמכה ממהנדסי ואדריכלי עץ ועצה להתקנה מקצועית ואיכותית של המוצרים.

חשוב שתדעו! רשימת המתקינים המורשים מותאמת אישית לפי צרכי הלקוח, לכן לפני הזמנת העבודה חשוב שתוודאו עם מנהל מועדון הקבלנים המורשים של עץ ועצה האם קבלן העץ הינו מתקין מורשה עץ ועצה.

שיטת 3 השלבים בעבודה מול עץ ועצה:

  • שלב א' – שלב התכנון
    קבלת ייעוץ אדריכלי חינם לפרויקט שלך ע"י אחד מיועצי המכירות של עץ ועצה בסניף הקרוב לביתך. מומלץ להביא תוכניות אדריכליות לפגישת הייעוץ.

  • שלב ב' – שלב הביצוע
    הפניית מתקין מורשה עץ ועצה לביצוע העבודה על פי מפרט החומרים והתאמת סוג המתקין לפרויקט שלך וליווי ויעוץ ע"י יועץ המכירות בשלבי סגירה עם המתקין.

  • שלב ג' – ביקורת מקוריות חומרים והתקנה
    קבלת תעודת מקוריות ואישור ביקורת חומרים ע"י עץ ועצה, אפשרות לביקורת הנדסית (בתשלום) ע"י מהנדס עץ ועצה ואחריות ביצוע ע"י הקבלן שביצע את העבודה.

להצעת מחיר והפניית קבלן
לביצוע עבודה 1-700-500-565

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp